Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #750095

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Koostöö edasimüüjatega: infovahetus, visiidid, hinnapakkumiste tegemine, Weberi väljapanekute ja näidisstendide korrastamine ja arendamine

  • klientide nõustamine ja koolituste korraldamine

  • ehitusobjektide leidmine ja hinnapakkumiste tegemine

Ootused kandidaadile

  • soovitatavalt ehitusalast või tehnilist haridust;

  • soovitatavalt töökogemust ehitusmaterjalide müügi ja turunduse alal

  • projektijuhtimise kogemust

  • head suhtlemis- ja meeskonnatööoskust

  • ettevõtlikkust ja initsiatiivikust

  • B-kategooria autojuhiloa olemasolu

  • huvitavat ja väljakutset pakkuvat tööd rahvusvahelises suurkontsernis

  • sõbralikku ja toetavat meeskonda

  • kaasaegseid töövahendeid ning head töökeskkonda

  • erinevaid tööalaseid koolitusvõimalusi

  • konkurentsivõimelist töötasu ja motivatsiooni-paketti

  • ametiautot

Tööpakkumise number
#750095

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
16. detsember 2021

Saint-Gobain Eesti AS kuulub Saint-Gobaini kontserni ehitusmaterjalide haru alla ning tegeleb peamiselt isolatsiooni- ja kipsmaterjalide müügi ning kergkruusa, kergkruustoodete, ehituslike kuivsegude ja klaastoodete tootmise ning müügiga.
Esindatud on kaubamärgid Isover, Gyproc, Weber, Fibo, Ecophon ja Glassolutions
Baltiklaas.

Vaata rohkem