Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #692725
Kaugtöö võimalus

Müügiesindaja

Tartu, Tartumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

  • Farmidele söödalisandite ja farmikeemia aktiivne (farmikülastused) ning nõuandlik müük

  • Uute kliendisuhete loomine

  • Ettevõtte müügi- ja turundusplaanide koostamises ja elluviimises osalemine;

  • Välislähetustel, koolitustel, seminaridel jms osalemine ja korraldamine.

Ootused kandidaadile

  • Aktiivsust, tulemusele orienteeritust, iseseisvat aja planeerimise oskust ja valmisolekut liikuvaks tööks;

  • Omad teadmisi loomakasvatusest- veiste söötmine;

  • Varasemat B2B müügitöö kogemust (soovituslikult);

  • Soovi ennast pidevalt arendada;

  • Heal tasemel eesti ja inglise keele oskust. Vene keele oskus suhtlustasandil tuleb kasuks;

  • B-kategooria juhiloa olemasolu;

Ettevõte pakub

  • Tööks vajalikke vahendeid (auto, telefon, arvuti)

  • Sõbralikku ja toetavat kollektiivi

  • Ametialaseid koolitusi

  • Motiveerivat palgasüsteemi

  • Võimalust enda arendamiseks tõeliseks müügiproffiks

Tööpakkumise number
#692725