Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #703796

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kliendisuhete loomine, arendamine ja säilitamine

  •  Aktiivne suhtlemine klientidega, vajaduste väljaselgitamine ja lahenduste    leidmine

  • Müügieesmärkide täitmine läbi müügitegevuse planeerimise ja arendamise

  • Koostöölepingute sõlmimine ja haldamine

  • Turu monitooring

  • Tööülesannete hulka kuulub ka tellimuste komplekteerimine.  Vajadusel ka kauba transport.

Ootused kandidaadile

  • Tehnilise joonise lugemise oskus.
  • Hea pingetaluvus, kohusetundlikkus, müügitulemustele orienteeritus.
  • Suudad end selgelt ja ladusalt väljendada eesti ja inglise keeles.
  • Kasuks tuleb varasem müügitöö kogemus ja vene keele oskus
  • Hea arvuti kasutamise oskus
  • Valmisolek töölähetusteks Eesti piires
  • B kategooria autojuhiluba

Ettevõte pakub

  •  Väljaõpet ja koolitust

  • Huvitavat tööd kiiresti arenevas ettevõttes

  • Kaasaegseid töötingimusi

  • Põhipalgast ja tulemustasust koosnevat töötasu

  • Enesearendamisvõimalust

  • Ametiauto

Tööpakkumise number
#703796