Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143512

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Uute kliendikontaktide loomine
* Olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja arendamine
* Hinnapakkumiste koostamine
* Klientide nõustamine, tellimuste vastuvõtmine, tööprotsessi jälgimine

Ootused kandidaadile

* Kohusetundlikkus, korrektsus
* Hea suhtlemisoskus, eesmärgile orienteeritus, koostöövalmidus
* Positiivsus, probleemide efektiivne lahendamine
* Word, Excel programmide kasutamise oskus
* B kat. autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

* Sõbralikku töökeskkonda väikefirmas
* Töö tulemustest sõltuvat sissetulekut
* Enesetäiendamist

Lisainfo

Väljaõpe - kohapeal, kogenud müügikonsultantide juhendamisel

Tööpakkumise number
#143512

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 6000 - 20000 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
6. märts 2008
Lisainfo palga kohta:
palk sõltub töötulemustest

OÜ MP-Reklaamtrükk tegutseb Tartus aastast 1992. Põhitegevusalaks on firmasümboolikaga esemete müük.

Vaata rohkem