Müügiesindaja
Tööpakkumise number #724777

2
Metalmark OÜ
Tartu, Tartumaa

Töö kirjeldus

  • Uute klientide leidmine, kliendisuhete hoidmine

  • Klientide külastamine ja suhtlemine telefoni või e-posti teel

  • Uute toodete ja lahenduste tutvustamine

  • Pakkumiste koostamine

  • Aruannete täitmine ja esitamine

Ootused kandidaadile

  • Aktiivsus ja tulemusele orienteeritus

  • heal tasemel eesti, inglise ja vene keele oskus.

  • Soov teha müügitööd

  • Väga hea suhtlemisoskus, õppimis- ja kohanemisvõime, positiivne ellusuhtumine

  • B kategooria juhiload

  • Kasuks tuleb eelneva kogemuse olemasolu

Ettevõte pakub

  • Liikuvat ja vaheldusrikast tööd

  • Motiveerivat tasupaketti

  • Väljaõpet ja koolitusi

  • Võimalust planeerida ise oma tööaega

Lisainfo

Ettevõtte kontor ja ladu asub Tartus aga müügitöö käib üle Eesti.

Tööpakkumise number
#724777