Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #169067

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Aktiivne müügitöö klientide juures, selle planeerimine ja analüüs;
uute koostööpartnerite ja edasimüüjate leidmine;
kliendisuhtluse haldamine.

Ootused kandidaadile

aktiivse müügitöö kogemus;
hea arvuti kasutamise oskus;
eesti- ja inglise keele oskus;
B-kategooria juhilubade olemasolu;
valmisolek liikuvaks tööks üle Eesti;
huvi ja tahtmist end ehete valdkonnaga kursis hoida.

Ettevõte pakub

tööks vajalikke vahendeid;
olemasolevat kliendibaasi;
tööd hästi vastuvõetud toodetega;
võimalust ise oma töötasu ja tööaega kujundada.

Lisainfo

Kandidaadilt ootame head suhtlemis- ja läbirääkimisoskust, kohusetunnet, otsustus- ja vastutusvõimet, iseseisvust sihikindlust. Töötasu koosneb suuremas osas tulemustasust.

Tööpakkumise number
#169067

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2008
Kuulutus sisestati:
12. november 2008

CVKeskus.ee klient

Kellade ja väärismetallist ehete müügiga tegelev ettevõte.
Hulgimüük ja 10 kauplust üle Eesti.

Vaata rohkem