Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 616522

Tööpakkumise number

616522

Töö kirjeldus

  • Uute kliendisuhete loomine
  • Kliendi vajaduste väljaselgitamine ja tooteportfelli tutvustamine
  • Klientidele pakkumiste koostamine
  • Müügi kasvatamine ja aruandluse pidamine

Nõudmised kandidaadile

  • Väga hea eesti keele ja vene keele valdamist suhtlustasemel
  • Valmisolek iseseisvaks ja liikuvaks tööks
  • Head suhtlemis- ja läbirääkimisoskust
  • Aktiivsust, positiivset meelelaadi ja saavutustele orienteeritust
  • Head arvutiga töötamise oskust
  • Autojuhtimisõigsuse (B-kat) olemasolu

Ettevõte pakub

  • Kaasaegseid töövahendeid
  • Kütusekompensatsiooni
  • Põhipalka ja läbimüügiboonust
  • Väljakutseid pakkuvad tööd, kus on võimalik areneda ja kasvatada isiklikku edu
  • Võimalust iseseisvaks tööks ja ajaplaneerimiseks
  • Rõõmsameelset, intelligentset ja toetavat kollektiivi
Küsimuste korral e-postile saata

Lisainfo

Töötasu Kokkuleppel
Asukoht ELVA

Lisainfo telefonil +372 745 9227
www.eestimoos.ee

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
10. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
12. september 2019

Maldivar OÜ on 2006. aastal asutatud Eesti erakapitalil põhinev firma. Ettevõte tegutseb Lõuna-Eestis väikelinnas Elvas (Tartumaal). Valmistame moose ja kontsentreeritud mahlajooke. Pakume erinevaid tooteid pagaritele, kondiitritele, piimatööstustele.