Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179801

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame edumeelseid ja positiivseid inimesi!

Töö ülesanneteks on:

* toodete esitlus ja müük
* müügilepingute sõlmimine
* klientide vajaduste välja selgitamine ja nõustamine
* müügivõrgu arendamine ja haldamine
* aktiivne meeskonna töö
* Luxi visiooni edasiandmine klientidele

Ootused kandidaadile

Saada oma CV, kui:

* Sul on aega ja tahet
* Sul on hea enesedistsipliin
* Sulle meeldib suhelda
* oled täpne ning korrektne
* Sulle sobib liikuv töö
* oled edumeelne ja ettevõtlik
* Sul on soov õnnestuda müügialal ning areneda välja tippjuhiks

Eelnev müügitöö kogemus ei ole vajalik.

NB!
Tööks vajalik on AUTOJUHILUBADE olemasolu ning AUTO!

Ettevõte pakub

Kas sa tahad aidata ettevõtet:

* kes tegutseb üle 50 riigi maailmas
* kus töötab üle maailma ligi 20 tuhat töötajat
* kes külastab üle maailma üle miljoni kliendi aastas
* mille kuu käibed ulatuvad kümnetesse miljonitesse eurodesse
* kes on Eesti üks kiiremini kasvavaid ettevõtteid
* kes on Eestis üks positiivsemalt tuntumaid brände
* kes pakub klientidele kõige hinnalisemat vara – aega ja tervist
* kes on Sinu tööandja ja partner
* kus Sa kuulud meeskonda, kes on Sinu üle uhke
* kus Sul võimalus teha karjääri ja teenida korralikku tasu sõltuvalt tulemusest
* kus Sul võimalus reisida üle maailma ja osa saada Hollywoodi tasemel üritustest

Lisainfo

Enne tööle asumist 1 nädalane põhjalik baaskoolitus.

Tööpakkumise number
#179801