Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #347224

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda laboritarvikute ja -reagentide müügiesindajat, kelle põhilisteks üllesanneteks on klientide külastamine, kliendibaasi haldamine,
müügikampaaniate ja seminaride korraldamine

Ootused kandidaadile

Edukal kandidaadil on:
positiivne ellusuhtumine
aktiivne ja loov töössesuhtumine
hea suhtlemisoskus ja väljendusoskus nii kõnes kui kirjas
hea eesti ja inglise keele oskus
hea arvuti kasutamise oskus
nii iseseisva kui meeskonnatöö võime
pingelise ja tempoka töö talumine
soov teha tööd väga hästi ja veel paremini
B kategooria autojuhiload
Kasuks tuleb: vene keele oskus

Ettevõte pakub

huvitavat ja vaheldusrikast tööd
kaasaegseid töötingimusi
nooruslikku ja sõbralikku töökollektiivi
suhtlemisrohket tööd
tublit meeskonda, arenemisvõimalusi
rutiinivaba, stabiilset ja tulemustele orienteeritud tööd

Tööpakkumise number
#347224

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
26. juuni 2014

Labochema ettevõtete grupp on Balti riikides tegutsenud rohkem kui kümme aastat ja on üks suurimatest Balti riikides tegutsevatest ettevõtetest, kes müüb kõrgeima kvaliteediga reagente, tarvikuid, laboratooriumi seadmeid, mööblit ning teostab individuaalseid laboratooriumi ja eriotstarbelisi projekte.

Labochema Grupi esimene ettevõte asutati 1997 aastal Vilniuses. Tänaseks on Labochema ettevõtete grupis seitse ettevõtet Leedus, Lätis ja Eestis.

Vaata rohkem