Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #299163

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda laborimööbli müügiesindajat, kelle põhilisteks üllesanneteks on klientidega suhtlemine, pakkumiste koostamine, jooniste koostamine,
müügikampaaniate organiseerimine ja müügilepingute sõlmimine.

Ootused kandidaadile

Edukal kandidaadil on:
positiivne ellu suhtumine
hea eesti, vene ja inglise keele oskus
hea arvuti kasutamise oskus
jooniste lugemise ja tegemise oskus (AutoCAD)
valmidus nii meeskonna- kui iseseisvakstööks.
B kategooria autojuhiload

Ettevõte pakub

enesetäiendamise võimalust
huvitavat ja vaheldusrikast tööd
kaasaegseid töötingimusi
karjäärivõimalusi
põhipalka ja töötulemustest sõltuvat lisatasu
täiendkoolitusi

Tööpakkumise number
#299163

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. märts 2013
Kuulutus sisestati:
15. veebruar 2013

Labochema ettevõtete grupp on Balti riikides tegutsenud rohkem kui kümme aastat ja on üks suurimatest Balti riikides tegutsevatest ettevõtetest, kes müüb kõrgeima kvaliteediga reagente, tarvikuid, laboratooriumi seadmeid, mööblit ning teostab individuaalseid laboratooriumi ja eriotstarbelisi projekte.

Labochema Grupi esimene ettevõte asutati 1997 aastal Vilniuses. Tänaseks on Labochema ettevõtete grupis seitse ettevõtet Leedus, Lätis ja Eestis.

Vaata rohkem