Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 238862

Tööpakkumise number

238862

Töö kirjeldus

JM Corporation OÜ otsib oma Tartu meeskonda PreSales assistente. Tööülesandeks on suhtlemine meie praeguste ja uute potensiaalsete klientidega Ukrainast ,Kazastanist, Rootsist Norrast ja Venemaalt. Uurida välja nende vajadused, huvid ja rahulolu praegusele tegevusele ja pakkujatele. Sellega avate uksi meie klientidele uute suhete loomisel ja arendate turundust ja müüki.

Nõudmised kandidaadile

Pakume tööd Ukraina ,Kazahi ,Ukraina ,Vene ,Soome ,Rootsi ,Norra ja Eesti keelt valdavatele inimestele.
Hindame oma töötajates rõõmsameelsust ,töökust ja algatusvõimet.

Ettevõte pakub

arendavat töökogemust
avarat suhtlemisvõimalust
koolitusi
meeldivaid töökaaslaseid
vaheldusrikast ja huvitavat tööd

Lisainfo

Töökoht asub Tartu Betooni 9

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
6. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
23. september 2011

JM Tieto OY-l on kogemust seljataga rohkem kui 15 aastat. Kiire arenguga on meist saanud rahvusvaheline ettevõte ja meie juures töötab üle 40 müügi, turunduse, kliendisuhete ja tehnoloogia spetsialisti. Meie esindused asuvad Soomes, Venemaal ja Eestis. Meie põhitegevuseks on aidata oma kliente Skandinaavias, Soomes, Balti riikides ja Venemaal. JM Tieto OY tähtsamad kliendid on nii kodumaised kui rahvusvahelised tootmis – ja ka teenuseid pakkuvad ettevõtted. Kasutame oma teenustel laia tehnoloogia-, marketingi- ja informatsioonipartnerite võrgustiku