Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #154919

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Firmarõivaste ja reklaamkingituste divisjoni eesmärkide elluviimiseks otsime võimekat ja enesekindlat müügiesindajat, kelle tööülesanneteks on:
aktiivne müügitöö klientidega
müügieesmärkide püstitamine ja täitmine
kliendisuhete arendamine ja hoidmine

Ootused kandidaadile

tahe teha müügitööd
räägid eesti-, vene- ja inglise keelt heal tasemel
orienteerud tulemustele
vähemalt keskhariduse olemasolu
omad töökogemust müügialal
pingetaluvus ja kiire organiseerimisvõime
suhtled vabalt ning läbirääkimisi kasutad eduka töövahendina
kiire kohanemis- ja õppimisvõimega
kasutad vabalt arvutit üldlevinud keskkondades

Ettevõte pakub

väljakutseid pakkuvat tööd
vajalikku koolitust
stabiilset töökeskkonda
sõbralikku organisatsiooni

Tööpakkumise number
#154919

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
9. juuni 2008

AS Fifaa on juhtiv firmarõivaste ja reklaamkingituste hulgimüüja. Fifaa teostab siiditrükki tekstiilile ning masintikkimist. Lisaks omab Fifaa Eestis, Lätis ja Leedus tegutsevat kauplusteketti "T-särgipood" ning on ametlikuks maaletoojaks tuntud spordikaubamärkidele And 1, Spalding ning Sketchers.

Vaata rohkem