Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 613634

Tööpakkumise number

613634

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime enda Tartu meeskonda aktiivset ja motiveeritut müügiesindajat, kelle tööülesanded oleks:

- klientidega suhtlemine ja selle kaudu müügi edendamine;
- tellimuste vastuvõtmine ja programmi sisestamine;
- uute klientide leidmine;
- hinnapakkumiste koostamine;
- klientide tehniline nõustamine;
- kaupade õigeaegne ja korrektne toimetamine klientidele.

Nõudmised kandidaadile

- hea arvutikasutamise oskus;
- hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas;
- algatusvõime ja iseseisvus koos oskusega töötada meeskonnas;
- korrektsus ja täpsus;
- vajalik autojuhilubade olemasolu (B-kategooria);
- tahe töötada antud valdkonnas.

Kasuks tuleb:
- tarkvara Noom tundmine;
- kogemus autovaruosade ja autokeemia valdkonnas;
- vene keele oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

- töö tulemustele vastavat põhipalka ja tulemustasu;
- tööks vajalikke vahendeid.

Ühendust võtame ainult väljavalitud kandidaatidega.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
17. september 2019
Kuulutus sisestati:
19. august 2019

Falleroon OÜ (asutatud 14. juunil 1996) on Eesti erakapitalil põhinev autokaupade jae- ja hulgimüügifirma, mis tegeleb peamiselt õlide, määrdeainete, autokeemia, varuosade ja tööriistadega. Omame ka kahte jaemüügi kauplust – Tartus ja Räpinas.

Teeme koostööd autokaupluste, -esinduste, -teeninduste, kütusetanklate ja tööstusettevõtetega. Pakume klientidele heatasemelist teenindust, laia kaubavalikut ning omapoolset tõhusat tuge müügi edendamiseks – koostööpartnerite rahulolu määrab ka meie tuleviku.