Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #21204

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

aktiivne müügitöö Tartus ja Lõuna-Eestis
müügiraportite vormistamine
komandeeringud Eesti piires (peamiselt Lõuna-Eestis)

Ootused kandidaadile

aktiivne eluhoiak ja suhtlemisstiil
müügikogemus või -valmidus
järjekindlus ja püsivus
heal suhtlustasemel vene keel
valmisolek pikkadeks komandeeringuteks Eesti piires
valmisolek koolituseks Tallinnas 19.05.-30.05.2003.

Kasuks tuleb sõiduauto olemasolu

parimaid tingimusi ja karjäärivõimalusi Eesti suurimas infomeediaettevõttes (100% müügieesmärgi täitmisel töötasu 13.000 krooni, mobiili- ja autokulude katmine; 100% aastapanuse korral firma auto, mobiili- ja autokulude katmine)

jätkuvat koolitust

Lisainfo

Tööaeg täistööaeg 8.00 - 17.00
Tööle asumise aeg 02.06.2003
Pakutav palk põhipalk + tulemustasu

Tööpakkumise number
#21204