Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #296162

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Uute klientide leidmine
  • Klientide nõustamine ja lahenduste pakkumine
  • Müügieelne ettevalmistus ja müügi vormistamine
  • Kliendisuhete hoidmine

Ootused kandidaadile

  • Soovid teha aktiivset müügitööd ja soovitavalt omad varasemat kogemust müügi- või klienditeeninduse valdkonnas
  • Oled hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskusega ning ei karda pingelisi situatsioone
  • Oled võimeline töötama iseseisvalt
  • Oled kohusetundlik, täpne ja aus
  • Kasuks tuleb vene keele oskus ja tehniline taiplikkus

Ettevõte pakub

  • Põhipalka ja müügitulemustele väärilist tasu
  • Meeldivat töökeskkonda
  • Sõbralikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#296162

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
27. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2013

Baltyre Eesti AS on üks suurimaid rehvide jae- ja hulgimüügiga tegelevaid ettevõtteid Eestis.

Vaata rohkem