Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #735771

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma müügimeeskonda aktiivset Lõuna-Eesti

MÜÜGIESINDAJAT

Sinu ülesandeks on:

  • tõstukite, laotehnika ning minilaadurite müük Lõuna-Eesti turul
  • aktiivne uute klientide otsimine ja suhtlus olemasolevate klientidega
  • müügiläbirääkimised, hinnapakkumiste koostamine ja lepingute ettevalmistamine

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:

  • oled aktiivne ja omad suurepärast suhtlus- ja väljendusoskust
  • omad eelnevat edukat B2B müügitöö ja läbirääkimise kogemust
  • valdad eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas
  • oled kohusetundlik ja aus
  • omad B-kategooria juhilube

Kasuks tuleb:

  • tehnikaalane haridus ja/või müügikogemus
  • vene keele oskus kõnes

Ettevõte pakub

Pakume:

  • vaheldusrikast tööd
  • toetavat ja sõbralikku meeskonda
  • koolitust ja täiendõpet
  • ametiautot, töövahendeid ja suurepäraseid töötingimusi
  • hea töö eest väärilist töötasu

Lisainfo

Kandideerimiseks saada oma CV märgusõnaga „Müügiesindaja“ aadressile jarno.mand(at)agrovaru.ee või kasuta nuppu „Soovin kandideerida“. Lisainfo e-kirja või telefoni +372 51 700 25 teel, tegevjuht Jarno Mänd.

Tööpakkumise number
#735771

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. november 2021
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2021

AS Agrovaru on firma, mis juba üle 20 aasta müüb Eesti turul kvaliteetset Saksa laotehnikat Jungheinrich, samuti neljasuunalaadureid Hubtex. Teostame hooldust ja remonti kõikidele tõstukimarkidele kas meie töökodades Maardus või Tartus, vastavalt vajadusele kliendi juures koha peal. Rohekm infot meie tegevuse kohta leiate kodulehelt www.agrovaru.ee

Vaata rohkem