2023-08-23 14:48:55

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma müügimeeskonda aktiivset Lõuna-Eesti

MÜÜGIESINDAJAT

Sinu ülesandeks on:

  • tõstukite, laotehnika ning minilaadurite müük Lõuna-Eesti turul
  • aktiivne uute klientide otsimine ja suhtlus olemasolevate klientidega
  • müügiläbirääkimised, hinnapakkumiste koostamine ja lepingute ettevalmistamine

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:

  • oled aktiivne ja omad suurepärast suhtlus- ja väljendusoskust
  • omad eelnevat edukat B2B müügitöö ja läbirääkimise kogemust
  • valdad eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas
  • oled kohusetundlik ja aus
  • omad B-kategooria juhilube

Kasuks tuleb:

  • tehnikaalane haridus ja/või müügikogemus
  • vene keele oskus kõnes

Ettevõte pakub

Pakume:

  • vaheldusrikast tööd
  • toetavat ja sõbralikku meeskonda
  • koolitust ja täiendõpet
  • ametiautot, töövahendeid ja suurepäraseid töötingimusi
  • hea töö eest väärilist töötasu

Lisainfo

Kandideerimiseks saada oma CV märgusõnaga „Müügiesindaja“ aadressile jarno.mand(at)agrovaru.ee või kasuta nuppu „Soovin kandideerida“. Lisainfo e-kirja või telefoni +372 51 700 25 teel, tegevjuht Jarno Mänd.