Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66714

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- TOOTE ESITLEMINE JA TUTVUSTAMINE
- KLIENTIDE NÕUSTAMINE JA MÜÜGI VORMISTAMINE

Ootused kandidaadile

- HEA SUHTLEMISOSKUS
- AUTO OLEMASOLU
- TÖÖTAHE
- AKTIIVSUS

Ettevõte pakub

- TASUTA VÄLJAÕPET
- MOTIVEERIVAT TÖÖTASU
- PAINDLIKKUT TÖÖGRAAFIKUT
- HEAD KOLLEKTIIVI
- TÄIENDKOOLITUSI
- KARJÄÄRI VÕIMALUSI

Lisainfo

SEOSES LAIENEMISEGA OTSIME MÜÜGIESINDAJAID KA TARTUMAALE, JÕGEVAMAALE, PÕLVAMAALE, VILJANDIMAALE, VALGAMAALE
TÄPSEM INFO VESTLUSEL

Tööpakkumise number
#66714