Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 164350

Tööpakkumise number

164350

Töö kirjeldus

• organiseerib uute ja taastatud veoautorehvide müüki
• koostab müügipakkumisi, peab hinnaläbirääkimisi ja koostab vajalikud dokumendid
• loob ja hoiab kliendisuhteid ning nõustab klienti parema lahenduse leidmiseks
• suhtleb kliendiga aktiivselt

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt keskharidus
• müügitöö kogemus
• on initsiatiivikas, koostöövalmis, talub pingeid ja mõtleb iseseivalt
• valdab nii suuliselt kui ka kirjalikult väga head eesti keelt, müügitöös ei jää hätta vene keelega
• omab B-kategooria juhiluba

• eneseteostust pakkuvat huvitavat tööd pidevalt arenevas organisatsioonis
• head põhipalka ja töötulemustest sõltuvat lisatasu
• sõbralikke töökaaslasi ja kaasaegset töökeskkonda

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
17. september 2008
Brutopalk:
Alates 12500 kuni 25500 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
palgale lisandub tulemuspalk 2% müügikattest

OÜ “2 G Baltic Company” loodi 2003. aastal. Praegusel ajal kujutab “2 G Baltic Company” endast kiiresti arenevat firmat, millel on suur perspektiiv.
Firma peamiseks tegevussuunaks on tööstusrehv, veo-, ja sõiduautode rehvide paigaldamine ja müük.
Meie partneriteks on Saksamaal, Hollandis ja Hiinas asuvad tootjatehased, mis räägib meie poolt müüdava toodangu heast kvaliteedist.
Koos autodele rehvide tarnega ja müügiga pakume me ka montaažteenuseid.