Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 463954

Tööpakkumise number

463954

Töö kirjeldus

* Rutiinivaba ja väljakutseid esitav töö

* Klientidega suhtlemine ja positiivse kontakti loomine

* Iseennast müüva toote reklaam esitlemine

* Liikuv töö

* Müügilepingute sõlmimine

* Klientide hilisem haldamine ja nõustamine

Nõudmised kandidaadile

* Omad B-kategooria juhilube ja sõiduautot (isiklikuauto kasutamise hüvitis)

* Ambitsioonikas ja ei lepi miinimumiga

* Avatud peaga ja valmis väljaõppel pingutama

* Positiivne inimene

* Arenemisvõimeline

* Varasem kogemus ei ole oluline

Ettevõte pakub

* Korralik PÕHIPALK + TULEMUS

* Toode mis on Eestis reaalselt unikaalne

* 20a kogemusega professionaalset väljaõpet ja koolitusi.

* Toetavat meeskonda ja juhte, kes aitavad Teil kohaneda ja soovitud eesmärke saavutada

* Võimalus koos kolleegidega maailma näha

Lisainfo

* Kandideerijaid ootame ka kaugemalt kui Tartumaa, kuna töö on väga liikuv

* Tähtis on isikliku auto kasutamisvõimalus (hüvitatakse töö tasus)

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
11. aprill 2017
Kuulutus sisestati:
13. märts 2017
Brutopalk:
Alates 1000 kuni 1500 EUR kuus

Thermostar on Austria ettevõte, kes turustab maailma esimest kodu aurupuhastussüstemi, mis suudab tekitada tööstusliku kuivauru (185 C°, 6,1 bar) ja toodab kõik tooted käsitööna Euroopas. See on põhjus, miks Thermostari aurupuhastajal on 30a reustaratsiooni garantii ja suudab uskumatu kiiruse ja tõhususega puhastada mustused ja rasvad, mida isegi kodukeemia puhtastada ei suuda.

Pakume oma inimestele kindlat põhipalka ja motiveerivat palgasüsteemi. Ja kui Teil on soov meie noorusliku ja positiivse meeskonnaga liituda, siis saadke oma CV kohe!