https://www.cvkeskus.ee/179234

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179234

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Trükiteenuste aktiivne müük, uute kliendisuhete loomine ja olemasolevate hoidmine Tartus ja Tallinnas.


Ootused kandidaadile

Vähemalt keskharidusega aktiivne ja hea suhtleja, kasuks tuleb eelnev müügitöö kogemus.


Ettevõte pakub

Töötasu protsendina müügitulemustest. Töötamine töövõtulepingu alusel.


Tööpakkumise number
#179234
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Müügiesindaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!