Müügiesindaja
Tööpakkumise number #694809
Veebipõhine värbamine

Sanitex OÜ
Tartumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • olemasolevate kliendisuhete loomine ja arendamine läbi

kaupluste regulaarse külastamise;

  • vastutada selle eest, et Sanitexi tooted oleksid nii riiulitel

kui ka väljapanekutel korrektselt paigutatud ning hinnasildid olemas;

  • abistada kauplusi tellimuste tegemisel;
  • koguda ja analüüsida oma piirkonna turuinfot.

Ootused kandidaadile

  • väga hea suhtlemis- ja meeskonnaoskus;

  • vastutus ja kohusetunne;

  • oled valmis iseseisvalt töötama;

  • hea  eesti  ja vene keele osakus;

  • B-kategooria juhilubade olemasolu.

Ettevõte pakub

  • tähtajalist tööd (2021 mai kuni september);

  • huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd;

  • ambitsioonikaid, innovaatilisi ja arengule suunatud kolleege;

  • põnevat tööd, sest töötame rahvusvahelises ja kiiresti arenevas ettevõttes;

  • tuntud ja tunnustatud kaubamärke, millega on uhke ja huvitav töötada;

  • ametiautot (manuaalkäigukast), kaasaegseid töötingmusi- ja keskkonda.

Tööpakkumise number
#694809

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
5. mai 2021
Kuulutus sisestati:
5. aprill 2021
Müügiesindaja Müügiesindaja

Sanitex OÜ

Vaata rohkem