Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63903

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • igapäevane aktiivne töö olemasolevate klientidega
  • toodete müük klientidele lähtuvalt hinnakirjast ja kokkulepetest
  • väljapanekute korrashoid ja arendamine
  • vajadusel kauba transport müügikohta
  • piirkond: Lõuna ja Edela Eesti

Ootused kandidaadile

  • tulemustele orienteeritus
  • eelnev müügitöökogemus
  • analüüsi ja planeerimise oskus
  • iseseisvus ja sihikindlus
  • B kategooria autojuhiload
  • korrektsus, kohusetundlikkus, täpsus, ausus
  • eesti ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda ja meeldivat kollektiivi
  • ametiautot
  • vajadusel koolitust
  • põhipalka ja tulemuspalka (brutopalk 8000-10000 EEK)
  • plaani ületamisel preemiat

Tööpakkumise number
#63903

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
6. aprill 2006

1998 aastast Eestis maiustuste hulgimüügiga tegelev ettevõte.

Vaata rohkem