Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63935

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö eesmärgiks on uute ja püsiklientidega suhete arendamine ja säilitamine. Müügiläbirääkimiste pidamine ja klientide nõustamine.

Ootused kandidaadile

  • omad aktiivse müügitöö kogemust
  • oled hea suhtleja, iseseisev, enesekindel ja initsiatiivikas
  • oskad kasutada arvutiprogramme
  • omad vähemalt keskharidust

Kasuks tuleb
  • teadmised põllumajandusest

  • huvitavat tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • eneseteostus- ja arenemisvõimalust
  • meeldivat kollektiivi ja kaasaegseid töötingimusi
  • pikaajalist töösuhet

Lisainfo

Märksõnaks kandideerimisel palume märkida "Müügiesindaja"

Tööpakkumise number
#63935

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. mai 2006
Kuulutus sisestati:
6. aprill 2006

Kesko Agro Eesti AS on põhjamaade juhtivasse kaubanduskontserni Kesko OY kuuluv kuuluv tütarettevõte, mis töötab Eesti turul tulemusrikkalt juba kaheksa aastat. Täna töötab meie ettevõttes üle 130 inimese.

Vaata rohkem