Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69954

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*Klientide leidmine
*Teenuse tutvustamine ja pakkumine klientidele
*Klientide kiire ja viisakas teenindamine

Ootused kandidaadile

*Aktiivne ja ettevõtlik
*Positiivse ellusuhtumisega
*On valmis meeskonnatööks
*On avatud ja arenemisvõimeline
*Omab elementaarset arvuti kasutamise oskust
*Valdab vabalt eesti ja vene keelt
*Vanust vähemalt 25a

Ettevõte pakub

*Pakume huvitavat tööd meeldivas töökeskkonnas
*toredaid kolleege
*peale katseaega on töötasu üheks osaks tulemustasu

Lisainfo

*Kasuks tuleb eelnev kogemus müügi- ja/või teeninussfääris
*Oluline on soov tööd teha ja kliente teenindada
*Isikliku auto kasutamise võimalus

Tööpakkumise number
#69954