Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #47726

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügiesindaja ülesandeks on läbi aktiivse müügi heade kliendisuhete hoidmine ja arendamine oma piirkonna klientidega (jaekaulpused)

Ootused kandidaadile

  • töökus
  • ausus
  • positiivne suhtumine
  • soovitav eelnev müügitöö kogemus
  • juhiloa ja isikliku auto olemasolu
  • vene keele oskus

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd noores ja sõbralikus kollektiivis
  • konkurentsivõimelist ja motiveerivat palka (põhipalk , millele lisandub boonus)
  • koolitust ja arenemisvõimalust ; võimalust teha firmasiseselt karjääri

Lisainfo

Tööpiirkond on Tartu ja Kesk-Eesti .

Tööpakkumise number
#47726

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. juuli 2005
Kuulutus sisestati:
6. juuli 2005

1990 a. loodud müügi- ja turundusfirma , mis ühe tugevaima turuliidrina esindab järgmisi tuntud kaubamärke : Everest,Gutta,Vegeta,Danonki,Actimel,FinnaCrisp,Persil;Perwoll,Silan,Bref,Luxus Moomin,Vuokkoset,Aquafresh,Fa,Palette,Taft,Schauma,Grite jt.

Vaata rohkem