Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26542

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

loob ja arendab suhteid klientidega
vastutab müügiplaanide täitmise eest
viib kliendi tasandil ellu turundus- ja müügitoetusprogramme
kogub strateegilist infot ja reageerib vastavalt firma huvidele

Ootused kandidaadile

vähemalt 3 a. müügiesindaja töökogemust toiduainetetööstuse valdkonnas
vähemalt keskharidust
aktiivsust ja tulemustele orienteeritust
väga head suhtlemis- ja läbirääkimisoskust
initsiatiivikust
eesti keele valdamist
arvuti kasutamise oskust
juhilubade olemasolu (staaz vähemalt 2a)
soliidsus

Ettevõte pakub

edule orienteeritud kollektiivi
töökohta tugevas firmas
huvitavat ja pingelist tööd
arenemisvõimalust
tulemustele vastavat töötasu

Lisainfo

Kandidaadil peaks olema valmisolek ja soov pühenduda vaid meie ettevõtte tööle.

Tööpakkumise number
#26542