Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 186278

Tööpakkumise number

186278

Töö kirjeldus

Otsime Lõuna- Eesti ja Pärnu piirkonda müügiesindajat, kelle tööülesanneteks oleks:
- aktiivne müügitegevus ja olemasolevate kliendisuhete hoidmine ning arendamine oma piirkonnas
- kaubatellimuste vastuvõtmine, tegemine ning sisestamine Hansa raamatupidamisprogrammi
- kauba väljapanekute kontrollimine ja teostamine
- müügieesmärkide täitmine
- müügipindade hoidmine ja suurendamine

Nõudmised kandidaadile

Kandidaatidelt ootame:
- väga head suhtlemisoskust
- pingetaluvust
- valmidust iseseisvaks ning liikuvaks tööks, kiiret õppimisvõimet
- kohusetundlikkust ja korrektsust

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- dünaamilist tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises meeskonnas
- huvitavaid väljakutseid ja liikuvat tööd
- firma auto kasutusvõimalust
- tähtajalist töölepingut

Lisainfo

Kasuks tuleb:

- eelnev kogemus müügiesindajana
- vene keele oskus

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. november 2009
Kuulutus sisestati:
28. oktoober 2009

Lastekaupade hulgi- ja jaemüügiga tegelev Eesti ettevõte, mille äritegevus hõlmab kogu Baltikumi. Esindame laste maailmas tuntuid ja kvaliteetseid kaubamärke nagu Mega Bloks, Disney, Nikko, Chicco, Zapf, Spiderman, Play Doh, Littlest Pet Shop, Trefl jpt. Seoses meie müügiesindaja lapsehoolduspuhkusele minekuga otsime Lõuna-Eesti ja Pärnu piirkonda rõõmsameelset ning aktiivset müügiesindajat.