Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #36264

Müügiesindaja Tartu müügiüksusesse

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • erinevate heade toodete ja teenuste aktiivne müük telefoni teel eraisikutele
  • tööaeg argipäeviti 16.30-21.00 ja laupäeviti vastavalt graafikule

Ootused kandidaadile

  • siiras soov müüa
  • suhtlemisvalmidus
  • väga hea eesti kõnekeele oskus
  • töö sobib ka tudengitele ja pensionäridele

  • kindlat ja stabiilset töökohta suure rahvusvahelise meediakontserni tütarfirmas
  • soliidseid ja häid müügiartikleid
  • õpetust ja tuge väga heade tulemuste saavutamiseks
  • meeldivat töökeskkonda
  • töötulemustest sõltuvat palka

Lisainfo

Müügimeistrite AS Tartu esinduse aadress: Ülikooli 1

Tööpakkumise number
#36264