Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #24201

Müügiesindaja Tartu ja Lõuna-Eesti piirkonda

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootegrupi arendamine, esitlemine ja müük, osalemine messidel.

Ootused kandidaadile

Töökoht eeldab:

  • Esinduslikkust
  • Head eneseväljendamise oskust nii kõnes kui ka kirjas
  • Head suhtlemisoskust
  • Kogemust müügi valdkonnas
  • Head analüüsivõimet ja aja planeerimise oskust
  • Eesmärgile suunatust
  • Isikliku auto kasutamise võimalust

Ettevõte pakub

  • Vaheldusrikast tööd
  • Väljaõpet
  • Koolitust
  • Karjääri-ja arenguvõimalust

Lisainfo

Taotlus, foto ja CV palume saata hiljemalt 06.10.2003.a aadressil: Eastcon AG Eesti AS, Kanali tee 1, 10112 Tallinn
või e-mailil: eastcon@eastcon.ee
või faxil 6403 736 märgusõna,, müügiesindaja Tartu"

Tööpakkumise number
#24201