Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 234785

Tööpakkumise number

234785

Töö kirjeldus

Kiiresti arenev autoklaaside parandamisega ja nende vahetamise teenust pakkuv rahvusvaheline ettevõte kutsub seoses töödemahu suurenemisega oma meeskonda MÜÜGIESINDAJA töökohaga Tallinnas, kelle ülesanneteks on:
Olemasolevate klientidega suhete säilitamine ja laiendamine;
Uute klientide leidmine ja toodete ning teenuste müügi arendamine valdkonnas;
Strateegiliste müügiplaanide koostamine;
Müügieesmärkide saavutamine;
Aruandluse koostamine;
Koostöölepingute ettevalmistamine ja koostöö laiendamine.

Nõudmised kandidaadile

Nõutav on:
Vähemalt keskharidus;
Vähemalt 3 aastane varasem ettevõtete vaheline teenuste müügitöökogemus;
Hea suhtlemisoskus, eesti keele oskus tasemel C2 vene- ja inglise keele oskus vähemalt tasemel B2;
Hea arvuti tundmine (Word, Excel, PowerPoint);
B-kategooria autojuhiload vähemalt kaheaastase juhtimiskogemusega;
Turu tundmine valdkonnas;
Probleemide lahendamise oskus;
Analüütilisus, täpsus;
Tulemustele orienteeritus;
Sotsiaalsus ja empaatilisus;
Kliendikesksus partnerluse loomisel
Initsiatiivlikus, innovaatilisus ja loomingulisus
Pingetaluvus
Valmisolek lähetusteks nii Eesti kui ka EL piirides

Kasuks tuleb:
Kogemus kindlustustega
Võõrkeelte oskus
hea renomee ja soovituskiri
meeskondlik töösse suhtumine

Ettevõte pakub

Omaltpoolt pakume:
Nooruslikku ja sõbralikku meeskonda;
Innovaatilist töökeskkonda;
Stabiilset sissetulekut;
Ettevõtte soodustusi;
Erialast täiendõpet nii Eestis kui ka EL liikmesmaades

Lisainfo

Müügiesindaja on iseseisev töötaja, kes valib oma töö aja ja koha lähtudes juhatusega kooskõlastatud strateegiast.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. august 2011
Kuulutus sisestati:
29. juuli 2011
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel

Carglass® on osa firmast Belron® Group, mis on maailma juhtiv sõidukiklaaside parandus- ja väljavahetusteenuseid pakkuv ettevõte.
Belron® Group tegutseb 32 riigis ning selle meeskonda kuulub üle 12 500 kõrge kvalifikatsiooniga tehniku, kes teenindavad enam kui 9 miljonit klienti aastas - see teeb keskmiselt üks klient kolme sekundi kohta.
Lisaks ettevõttele Carglass®, koondab Belron® mitmeid maailma juhtivaid sõidukiklaaside parandus- ja väljavahetusteenust pakkuvaid kaubamärke, sealhulgas Autoglass® Ühendkuningriigis, O'Brien® Austraalias ja Safelite® Ameerika Ühendriikides.