2023-08-23 14:48:55

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Alates 350 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi aktiivset müügiesindajat, kes tegeleks uute klientide leidmisega ja toodete aktiivse müügiga.

Ootused kandidaadile

Pakume palju erinevaid eneseteostusvõimalusi ning võimalust algatada projekte ning erinevaid kampaaniaid.
Märksõnadeks on:
eesti ja vene keele valdamine suhtlus tasandil
toodete aktiivne müük klientidele
usaldus, aus, täpne,
klientide vajaduste väljaselgitamine
klientidega suhtlemine
müügitöö ja suhtlemine, suur tahe teha müügitööd,seal hulgas sularahas müük,
klientide sõbralik, viiskas ja kõrgetasemeline teenindamine
stressitaluv, tulemustele orienteeritud.
B-kategooria juhiload ja auto kasutamis võimalus.

Ettevõte pakub

Põhipalka ja tulemuspalka vastavalt töö resultaadile
Sõbralikku kollektiivi
Vaheldusrikast ja huvitavat tööd heade toodetega,
iseseisvust
toodete koolitust
väljakutset rakendada oma oskusi ning ideid
võimalust midagi suurt ellu viia
autokompensatsiooni isikliku auto kasutamise eest

Lisainfo

Kasuka tuleb eelnev töökogemus müügi alal.
Palume mitte kandideerida, kui te ei vasta ette antud nõudmistele.
Vastame ainult neile CV-le kelle välja valime.