Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #209116

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakutakse tööd müügiesindajale Harjumaa regiooni, töö põhilisteks ülesanneteks on:

  • teostada kaupade müüki nn. traditsioonilistes jaekauplustes (väikesed poed),
  • hoida ja arendada suhteid olemasolevate klientidega,
  • luua uusi kliendisuhteid,
  • jälgida klientide maksedestsipliini,
  • vormistada ja hoida korras müügitööga kaasnev dokumentatsioon,
  • kavandada ja viia ellu ettevõtte müügistrateegia,
  • võtma osa firma müügikoosolekutest.

Ootused kandidaadile

  • eelnev müügitöö kogemus,
  • soov töötada kiiresti arenevas ettevõttes,
  • oskus leida ja hoida kliente,
  • aktiivsus ning loov mõtlemine,
  • väga hea eesti keele oskus, hea vene keele oskus ja arvutioskus,
  • oskus ja tahe iseseisvalt töötada,
  • isikliku auto olemasolu ja nõusolek kasutamiseks tööprotsessis,
  • kehtiv juhiluba,
  • valmidus liikuvaks tööks.

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist ja tulemustele vastavat palka,
  • tööd kiiresti arenevas ettevõttes,
  • kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid,
  • meeldivat kollektiivi,
  • ettevõtte siseseid tootekohaseid ja müügistrateegia koolitusi,
  • võimalust iseseisvalt tööd teha,
  • paindlikku töögraafikut.

Lisainfo

NB! võtame ühendust ainult välja valitud kandidaatidega!

Tööpakkumise number
#209116

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2010

OÜ Vikstal on Eesti turule orienteeritud hulgimüügifirma, mille peamiseks müügiartikliks on Ida-Euroopast maale toodud kondiitritoodang. Firma alustas oma tegevusega 1991. aastal. Põhilisteks klientideks on suuremad kaubandusketid, jaekauplused, kaubamajad ja hulgifirmad.

Vaata rohkem