Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60636

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-kliendi vajaduste väljaselgitamine ja sobivate lahenduste pakkumine
-kliendisuhete loomine
-müügistrateegiate ja-plaanide väljatöötamine ning realiseerimine
-igapäevase müügitöö koordineerimine
-müügistrateegia kujundamine
-maksimaalse müügitulemuste saavutamine

Ootused kandidaadile

- eelnev edukas müügitöö kogemus antud valdkonnas (liha- ja vorstitoodete hulgimüük)
- hea eesti ja vene kõne- ja kirjakeele oskus
- väga hea läbirääkimisoskus
- võime püstitada eesmärke ja neid täita

Ettevõte pakub

- Palju tööd arenevas ettevõttes
- Katseajal kuupalk 7000 (bruto) + hea müügist tulenev lisatasu
- Katseaja pärast 12000 (bruto) + hea müügist tulenev lisatasu
- Meeldivat kollektiivi ja kaasaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#60636