Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #22101

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Piirkondliku müügitegevuse planeerimine, arendamine ja analüüsimine
Aktiivne suhtlemine klientidega
Kliendisuhte loomine ja hoidmine
Müügipakkumiste tegemine

Ootused kandidaadile

Eeldame:
- vähemalt 3aastast müügitöö kogemust
- väga head suhtlemisoskust
- valmidust meeskonnatööks
- eesti ja vene keele oskust
- B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

- huvitavat tööd rahvusvahelises kontsernis
- tulemustele vastavat palka
- arenguvõimalusi ning koolitust vastavalt vajadustele

Lisainfo

Otsime müügiesindajat Tallinna ja Harjumaa piirkonda

Tööpakkumise number
#22101

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. juuni 2003
Kuulutus sisestati:
9. juuni 2003

Valio Eesti AS on Soome suurima toiduaineid tootva kontserni Valio OY 100% tütarettevõte Eestis. Ettevõte tegeleb põhiliselt piimasaaduste varumise, tootmise ning müügiga. Valio Eesti AS tootesortimendis on üle 50 erineva piimatoote, mida valmistatakse Alma ja Gefilus kaubamärgi all.

Vaata rohkem