Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 33371

Tööpakkumise number

33371

Töö kirjeldus

kelle põhilisteks tööülesanneteks on haldus-, hooldus- ja koristusteenuse aktiivne müük era- ja äriklientidele.

Nõudmised kandidaadile

Anna endast kindlasti märku kui Sa:
• tunned müügitöös ära oma kutsumuse
• oled tõeline optimist ja pakatad uutest ideedest
• oled leidlik klientide hoidmisel ja leidmisel
• leiad, et kõige olulisem on lähtuda kliendi vajadustest ja ootustest.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
•v õimalust panna oma müügioskused proovile edukas ja kaasaegses kinnisvarafirmas
• pingelist, vaheldusrikast ja suhtlusrohket tööd professionaalses meeskonnas
• konkurentsivõimelist ja tulemustest sõltuvat töötasu

Lisainfo

Täpsemat infot nii UUS MAA kui pakutava töö kohta leiad aadressilt www.uusmaa.ee

Saada oma CV ja essee teemal „Miks just mina?“ hiljemalt 31. augustiks 2004 aadressile viiu.urb@uusmaa.ee või UUS MAA kontorisse Rävala pst 6, 10143 Tallinn.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
9. august 2004