Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #681766

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 5. jaanuar 2021
Kuulutus aegub:18. jaanuar 2021

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on Tridensi tooteportfelli haldamine ja aktiivse müügi teostamine. Olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja arendamine läbi klientide regulaarse külastamise eesmärgiga korrastada ja täiendada riiuli- ja aluseväljapanekuid müügisaalis, jälgida sortimendi saadavust ning kampaaniaväljapanekute olemasolu. Samuti vastutad Tridensi tootegruppide kompaktsuse, planogrammide, POS materjalide korrektsuse eest ja hinnasiltide olemasolu eest. Otsid lisaväljapaneku võimalusi ja jälgid toodete FIFO -t . Seisad selle eest ,et Tridensi toodete väljapanekud on alati parimatel positsioonidel.

Ootused kandidaadile

Hindame väga, kui:

  • oled süsteemne, tulemustele orienteeritud ning suudad enda aega efektiivselt planeerida;
  • oled heas füüsilises vormis, sest töö hõlmab raskete kaubakastide pidevat tõstmist ja toodete paigutamist;
  • oled väga hea suhtleja ja läbirääkija, mõistes väärtusliku kliendisuhte olemust;
  • omad B-kategooria juhilube;
  • valdad väga heal tasemel eesti keelt ja suhtlustasandil vene keelt.

Omalt poolt pakume: Sul on võimalus lüüa kaasa Tridensi müügitiimi eduloos; huvitavat ja väljakutsete rohket tööd rahvusvaheliste brändidega (Jägermeister, Red Bull, Hartwall, Piper-Heidsieck, Espiritu, Tupla, Mynthon, OFF jne); koostööd valdkonna tipptegijatega; toredaid ja toetavaid kolleege ning ametiautot.

Tööpakkumise number
#681766

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. jaanuar 2021
Kuulutus sisestati:
5. jaanuar 2021

Juba üle 30 aasta on Tridens AS olnud usaldusväärne partner oma headele klientidele, aktsionäridele, töötajatele,
Eesti Vabariigile ja selle kultuurikogukonnale ning meie tarnijatele üle maailma.
Need aastad on andnud meile pikaajalise kogemuse juhtimaks meie sortimendis olevate kaubamärkide head käekäiku Eestis.
Just kogemused ja teadmised andsid meile julguse avamaks 2007. aastal tütarettevõtted Lätis ja Leedus.
Oleme uhked sealsete saavutuste üle, sest mitme kaubamärgi müüki on juba kümnekordistatud ja usume,
et potentsiaali kasvuks on veelgi.
Pidev õppimine ja kogemused alates aastast 1988, on võimaldanud meil edukalt konkurentsis püsida ja saada üheks vanimaks kaubandusettevõtteks Eestis.

Meie valikus on üle 150 erineva kaubamärgi, millest tuntumad on Jägermeister, Licor43, Villa Massa, Martin Miller´s Gin, Calvados Coquerel, Charles-Heidsieck, Piper-Heidsieck, M.Chapoutier, Castello Banfi, Louis Latour, Espiritu, Yellow Tail, Ramon Bilbao, Ecusson, Lapin Kulta, Red Bull, Hartwall Original Long Drink, Lapin Kulta, Granini, Marli, Tupla, Mynthon, OFF, Glade, Mr Muscle ja OGX.

Meie ettevõttes töötab üle 60 inimese, kelle töö, teadmised ja pühendumus on ettevõtte arengule määrava tähtsusega.

Meie meeskond koosneb jaekaubandus-, meelelahutus- ja toitlustusvaldkonna professionaalidest.

Kõik kokku – meie inimesed, partnerid, kogemus ja pidev kvaliteedi tagaajamine –
loob VÄÄRIKA tulemuse, mille eest seisab Tridens HINGEGA iga päev!

Vaata rohkem