Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #805146

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Meie toodete ja teenuste aktiivne müük olemasolevatele ja uutele klientidele Harjumaal

  • Uute klientide leidmine

  • Kliendi vajaduste väljaselgitamine ja lahenduse pakkumine

  • Klientide regulaarne külastamine oma liikuva kauplusega

  • Toodete väljapanek ja tellimine, inventeerimine

  • Vajadusel üritustel ja demopäevadel osalemine

Ootused kandidaadile

  • Oled kokku puutunud sõidukite või rasketehnika hoolduse ja remondiga ja mõistad, millist elu garaažis elatakse

  • Sa suudad töötada iseseisvalt (sul on enesedistsipliin)

  • Räägid heal tasemel eesti ja vene keelt.

  • Arvuti kasutamise oskus ja arusaamine, et see on müügitöö loomulik osa

  • B kategooria juhiload

Ettevõte pakub

  • Kokkuhoidvat ja hoolivat meeskonda
  • Igakülgset abi ja tuge eesmärkide saavutamisel
  • Võimalust olla osa uuest Eesti eduloost
  • Kaasaegset töökeskkonda ja korralikke töövahendeid
  • Lisatasu teenimise võimalust
  • Koolitusi ja müügivõistlusi

Sul on soov teha midagi ainulaadset ja uuenduslikku?

Küsi lisa 5343 7097;

(Eliisa Epro, CV Keskuse värbamisspetsialist)

Tööpakkumise number
#805146

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. september 2022
Kuulutus sisestati:
12. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem