Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28724

MÜÜGIESINDAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toikako Kaubandus OÜ on 14 aastat toiduainetetööstusi valmistus-, maitse- ja lisaainetega varustav tootmis- ja hulgimüügifirma.

Võtame tööle teotahtelise ja aktiivse inimese pagari- ja kondiitritoorainete MÜÜGIESINDAJA ametikohale.

Müügiesindaja põhilisteks tööülesanneteks on :

  • Olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja arendamine
  • Pakutavate toodete tutvustamine klientide juures koostöös meie tehnoloogiga

Omalt poolt pakume:

*Huvitavat tööd, arenguvõimalusi
*Kaasaegset töökeskkonda
*Konkurentsivõimelist palka

Kui sul on:

  • B kategooria autojuhiload
  • hea suhtlemisoskus
  • oskus tutvustada tooteid
  • võime ja soov töötada iseseisvalt
  • valmisolek töölähetusteks
  • vene ja inglise või saksa keele oskus

siis saada oma CV aadressil:

Toikako Kaubandus OÜ
Türi 3, 11313 Tallinn
“müügiesindaja”

või meelis@toikako.ee

Kasuks tuleb ka töökogemus pagari- ja kondiitritööstuses või müügi alal.

Ootused kandidaadile

Lisainfo

Tööpakkumise number
#28724