Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #242821

MÜÜGIESINDAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: lepinguline / vabakutseline

Kuulutus sisestati: 25. oktoober 2011
Kuulutus aegub: 6. november 2011

Töö kirjeldus

Müügiesindaja peamisteks ülesanneteks on TNT Express teenuste tutvustamine uutele klientidele ning suhete hoidmine olemasolevate klientidega.

Ootused kandidaadile

  • Ärikliendiga suhtlemise ja müügitöö kogemus
  • Sa naudid kliendiga tegelemist ning müügiprotsessi
  • Säilitad positiivse hoiaku ja rõõmsameelsuse ka intensiivse töö korral
  • Oskad suhelda nii inglise. kui ka vene keeles
  • Omad B-kategooria juhilube

Ettevõte pakub

  • Võimalust müüa huvitavat ja kvaliteetset teenust
  • Häid töötingimusi ja toredat seltskonda rahvusvahelises ettevõttes
  • Väljaõpet ja arenguvõimalust
  • Ametiautot
  • Võimalust ise oma palka kujundada (põhipalk+tulemustasu)

Lisainfo

Kui soovid meist enamat teada, siis vaata meie kodulehte www.tnt.ee või helista 627 1973.

Tööpakkumise number
#242821

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
6. november 2011
Kuulutus sisestati:
25. oktoober 2011

TNT on ülemaailmseid kiirkulleri- ja äripostiteenuseid pakkuv korporatsioon. TNT tütarfirma TNT Eesti asutati 1994. aastal. Täna töötab Eesti ettevõttes 55 inimest. TNT peamiseks eesmärgiks on olla usaldusväärseim, kiireim ning edukaim kiirkuller. Meie põhiväärtusteks on tulemustele orienteeritus, head suhted, pidev areng ja tasakaal.

Vaata rohkem