Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26260

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Aktiivne müügitöö olemasolevate ja potentsiaalsete uute klientidega

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus müügi- ja/või marketingi valdkonnas
  • Väga hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • Vene keele oskus suhtlemistasandil
  • Väga hea suhtlemisoskus
  • Täpsus ja kohusetunne

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja pingelist tööd rahvusvahelises keskkonnas
  • Väljaõpet ja enesetäiendamise võimalusi

Lisainfo

Palun lisage CV-le oma foto, kas elektroonselt või posti teel

Tööpakkumise number
#26260