Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64259

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajatakse autoasjandusega kursis
olevat aktiivset müügiesindajat, kelle hooleks
on müügivõrgu ja kliendisuhete
arendamine.

Ootused kandidaadile

-Olulisteks omadusteks on ettevõtlikkus,
ausus, aktiivne ja positiivne ellusuhtumine.
-Eelistame kandidaate kellel on
eelnev müügialane töökogemus
hea arvutioskus
inglise ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

-väga hea palk
-Mitmekülgset ja huvitavat tööd
-Põhi- ja tulemustasu

Lisainfo

Hea, kui kandideerides saadaksid koos CV-ga oma palgasoovi.

Tööpakkumise number
#64259