Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 387446

Tööpakkumise number

387446

Firma nimi peidetud müügiesindaja

Töö kirjeldus

Otsime enda meeskonnaga liituma MÜÜGIJUHTI, kes armastaks aktiivset müüki ja suhtlemist klientidega. Tööülesandeks on aktiivne müük - uute klientide leidmine, olemasolevate hoidmine, pakkumiste koostamine, läbirääkimiste pidamine ja lepingute sõlmimine.

Nõudmised kandidaadile

Oled õige kandidaat, kui Sa:
- tunned rõõmu klientidega suhtlemisest ja oskad neid ka kuulata;
- oled orienteeritud tulemusele;
- valdad erinevaid müügitehnikaid ja ei karda teha „külmi“ kõnesid;
- omad eelnevat B2B töökogemust müügivaldkonnas vähemalt 2 aastat;
- oled sihikindel, hea läbirääkimisoskusega ja hea ensedistsipliiniga;
- oled algatus- ja õppimisvõimeline;
- oled hea eesti keele või vene keele oskusega;
- omad B-kategooria autojuhiluba.
Eeliseks on:
- isikliku sõiduauto omamine (kompenseerime iga läbitud km, töösõitudeks on tiimi peale ka ametiauto);
- võõrkeelte oskus.

Ettevõte pakub

Pakume:
- õppida toote- ja müügikoolitustel;
- soodustusi oma toodetele;
- põhipalka, millele lisandub tulemustasu vastavalt müügitulemustele;
- võimalus töötada osalise tööajaga või osaliselt kaugtööna (kodust).

Lisainfo

Palun saada oma CV koos motivatsioonikirjaga priit(at)tamectrade.ee. Lisainfo telefonil 68 25 143 või www.tamectrade.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. juuli 2015
Kuulutus sisestati:
8. juuli 2015

Tamec Trade OÜ toob maale ja müüb tuntud Norra tootja HELLY HANSEN tööriideid ja -jalatseid. Valikus on ka Bolle kaitseprillid, Mechanix kindad, Terra turvajalatsid jpm. Meie missioon on pakkuda kvaliteetseid töörõivaid koos kompetentse nõuande ja kõrgel tasemel teenindusega. Meie klientideks on erinevad ettevõtted üle Eesti, lisaks on meil edasimüüjad ja HELLY HANSEN Workwear esinduskauplus Tallinnas, Mustamäe tee 29.