Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200156

Müügiesindaja Tallinnas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Nestle kaubamärgi toodete väljapanek müügisaalides
- eriväljapanekute tegemine
- väljapanekute korrastamine ja täiendamine
- kaupade pakkumine ja tutvustamine
- soovituslike tellimuste tegemine
- klientide nõustamine
- kliendi rahulolu tagamine
- igapäevane aruandlus (arvuti ja interneti olemasolu kodus)

Ootused kandidaadile

- töökogemus kaubandusvaldkonnas või müügiesindaja/paigutajana
- vanus alates 20. aastast
- vähemalt keskharidus
- eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
- positiivsus ja julge suhtlemine
- B kategooria juhiload (vähemalt 2 aastat)
- igapäevane isikliku auto kasutamise võimalus
- võime töötada iseseisvalt
- pingetaluvus
- aktiivsus ja motiveeritus suhtlemisel
- hea ajaplaneerimise oskus
- koostöövalmidus
- ausus, kohusetundlikkus, korrektsus töös

Ettevõte pakub

- tööd kaasaegses ettevõttes
- väljakutseterohket, mitmekülgset ja pingelist tööd
- konkurentsivõimelist põhitöötasu + tulemustest sõltuvat lisatasu
- sõbralikku ja toetavat meeskonda
- tootekoolitusi ja ühisüritusi
- auto ja kütuse kompensatsiooni

Tööpakkumise number
#200156

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. juuli 2010
Kuulutus sisestati:
18. juuni 2010

AbeStock AS on 1992.a. loodud ja sellega üks pikaajalisemaid toidu- ja esmatarbekaupade hulgimüügifirmasid Eestis. Tuntumad kaubamägid on: Nestle, Gillette, Duracell, Philips, Procter & Gamble, Estrella, Levante, Elledue, Dim, Belina, Yplon, Purina jne. AbeStock AS töötajaskond on väga stabiilne ja ühtehoidev.

Vaata rohkem