Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126238

Müügiesindaja Tallinnas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Toidukaupade müügi korraldamine Tallinna klientide juures.

Ootused kandidaadile

  • müügialane töökogemus;
  • väga hea suhtlemisoskus;
  • hea eesti ja vene keele oskus kõnes ja kirjas;
  • kohusetundlikkus, korrektsus;
  • loovus ja eesmärgikindlus;
  • vähemalt keskharidus;
  • B-kategooria juhilubade ja isiklik auto olemasolu.

Ettevõte pakub

  • piisavalt iseseisvust ja otsustusõigust;
  • korralikku põhipalka ja töötulemustest sõltuvat lisatasu;
  • täiendkoolitust.

Tööpakkumise number
#126238