Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #139232

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- aktiivne töö edasimüüjatega üle Eesti, kauba
väljapanekute tagamine kauplustes ja vajadusel transport kliendini.
- õhkkardinate ja õhkkütteseadmete tootegrupi (Frico kaubamärk) müügi eest vastutamine.

Ootused kandidaadile

- eelnev müügitöö kogemus
- inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
- positiivne ellusuhtumine ja algatusvõime
- autojuhiloa olemasolu

- vastutusrikast tööd arenevas ja edukas rahvusvahelises ettevõttes
- kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid
- konkurentsivõimelist ja stabiilset sissetulekut
- sõbralikku kollektiivi
- ametiautot

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev müügitöökogemus ventilatsiooni, elektri või kütte valdkonnas

Tööpakkumise number
#139232

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2008

Asutatud 1992. aastal. Meie põhitegevusalaks on ventilatsiooniseadmete ja -materjalide müük Eesti turul. Kontorid ja laod asuvad Tartus ja Tallinnas. Ettevõte kuulub rahvusvahelise kontserni koosseisu, mis tegutseb 38 riigis ja mille peakontor asub Rootsis.

Vaata rohkem