2023-08-23 14:48:55

MÜÜGIESINDAJA

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda säravat ja aktiivset

 MÜÜGIESINDAJAT,

kelle põhilised tööülesanded on:

    • klientide ja koostööpartnerite regulaarne külastamine ja väljapanekute korrastamine;
    • tellimuste vormistamine ja edastamine;
    • kampaania väljapanekute tegemine ning esitluste läbiviimine
    • dekoratiivkosmeetika kappide korrashoid, kauba tellimine ja sortimendi jälgimine

Piirkond: Tallinn, Harjumaa ja Ida-Virumaa.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda, kui Sul on:

  • väga hea suhtlemisoskus;
  • edukaks müügitööks vajalikud oskused ja vähemalt 2 aastane müügiesindaja kogemus;
  • heal tasemel eesti keele oskus, kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasemel;
  • vähemalt keskharidus;
  • kohusetunne, sihikindlus ning oskus iseseisvalt töötada püstitatud eesmärkide saavutamise nimel;
  • arvuti kasutamisoskus (kontoritarkvara);
  • B-kategooria juhiluba , eelistatult isikliku auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

Pakume omalt poolt:

  • Mitmekülgset arenemisvõimalust ning tööalaseid väljakutseid;
  • müügi- ja tootekoolitusi;
  • konkurentsivõimelist ning motiveerivat töötasu;
  • ühtehoidvat ja toetavat meeskonda.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata oma CV aadressile ave(at)startlan.ee märgusõnaga “Startlan müügiesindaja”. Lisainfo e-maili või telefoni 50 87 500 teel, Startlan OÜ juhataja Ave Kivisaar.