Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196498

MÜÜGIESINDAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisu:

  • teenuste tutvustamine ja aktiivne müügitöö otsekontaktis kliendiga;
  • lepinguliste klientide leidmine läbi aktiivse müügitöö;
  • olemasolevatele klientidele lisateenuste pakkumine;
  • klientidele sobivate lahenduste pakkumine;
  • müügilepingute sõlmimine ja aruandlus;
  • müügistrateegia ja turundusstrateegia väljatöötamine ja elluviimine
  • kliendisuhete arendamine ja hoidmine.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev müügitöö kogemus vähemalt 2(kaks) aastat;
  • isikliku auto olemasolu ja kasutamisvõimalus;
  • tahe teha müügitööd;
  • korrektsus, kohusetundlikkus, positiivsus;
  • hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus;
  • väga hea eesti keele oskus;
  • hea vene keele oskus;
  • töökus ja tulemustele orienteeritus;
  • valmisolek komandeeringuteks Eesti piires (soovitav).

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti;
  • mobiilikulude kompenseerimist;
  • autokompensatsiooni;
  • tasuta müügikoolitusi;
  • toredat, noorusliku ja edukat kollektiivi;
  • kaasaegseid töötingimusi;
  • stabiilselt heade töötulemuste eest tunnustust, preemiaid.

Lisainfo

  • huvi Eesti majanduses toimuva vastu;
  • arvuti kasutamise oskus;
  • B-katekooria juhiload.

Tööpakkumise number
#196498