Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #156610

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • teenuste tutvustamine ja aktiivne müügitöö otsekontaktis kliendiga;
  • klientidele sobivate lahenduste pakkumine;
  • müügilepingute sõlmimine ja aruandlus;
  • kliendisuhete arendamine ja hoidmine;

Ootused kandidaadile

  • varasem müügitöö kogemus kinnisvara hoolduse alal;
  • tahe teha müügitööd;
  • korrektsus, kohusetundlikkus, positiivsus
  • hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus;
  • väga hea eesti keele ja hea vene keele oskus;
  • töökus ja tulemustele orienteeritus;
  • valmisolek komandeeringuteks Eesti piires (soovitav);

Ettevõte pakub

  • tasuta müügikoolitusi;
  • toredat, noorusliku ja edukat kollektiivi;
  • kaasaegseid töötingimusi;
  • stabiilselt heade töötulemuste eest tunnustust, preemiaid.

Lisainfo

  • eelnev edukas müügitöö kogemus vähemalt 5 aastat;
  • huvi Eesti majanduses toimuva vastu;
  • arvuti kasutamise oskus;
  • B-katekooria juhiload

Tööpakkumise number
#156610

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
27. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
27. juuni 2008

SPS GRUPP OÜ on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte. Meie põhitegevuseks on kinnisvara korrashoid ning erinevad puhastusteenused. Firma peamine eesmärk on pakkuda professionaalset puhastus-, hooldus-, välikoristus-, haljastus ja majahoidja teenust.

Vaata rohkem