Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 97426

Tööpakkumise number

97426

Töö kirjeldus

Müügiesindaja tööülesanneteks on Solideali toodete aktiivne tutvustamine ja müük,
kliendisuhete hoidmine ja arendamine,
pakkumiste koostamine,
läbiääkimiste pidamine ja klientide nõustamine parima lahenduse leidmiseks

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame valmisolekut aktiivseks suhtlemiseks,
tehnilist taiplikkust ja huvi tehnikavaldkonna vastu,
kehtiva juhiloa olemasolu,
head eesti ja vene keele oskust ning inglise keele oskust suhtlustasandil,
soovitavalt ka varasemat müügitöö kogemust.

Omalt poolt pakume kõike seda, mida on vaja motiveeritud ja eduka müügitöö tegemiseks ning arenguvõimalust kiirelt kasvavas rahvusvahelises organisatsioonis

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
28. märts 2007
Kuulutus sisestati:
28. veebruar 2007

Solideal Baltics AS on rahvusvahelise tööstus- ja ehitusrehvide ning kummiroomikute tootja Solideal International esindus Balti riikides. Meie peamine ülesanne on Solideali rehvide ja roomikute tarnimine kohalikele edasimüüjatele. Kuue tegevusaastaga oleme jõudnud oma tegevusvaldkonna liidrite hulka ning seoses jätkuva kiire arenguga otsime oma meeskonda uut aktiivset liiget, kellest saaks Eesti regiooni