Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #155036

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • veoautode varuosade müük
  • olemasolevate klientide haldamine
  • kõrge kvaliteediga klienditeenindus

Ootused kandidaadile

  • eelnev müügitöö kogemus sarnasel alal
  • head tehnilised teadmised ning huvi tehnika valdkonna vastu
  • väga hea eesti keele oskus
  • vene keele oskus suhtlustasandil
  • arvutikasutamise oskus (MS Office tavakasutaja)
  • aktiivsus, julgus ja klienditeenindusvalmidus
  • valmisolek tööks meeskonnas

Ettevõte pakub

  • motiveerivat palgasüsteemi
  • sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • täiendkoolitusi ja enesteostusvõimalust
  • võimalust areneda koos ettevõttega

Tööpakkumise number
#155036

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
10. juuni 2008

Firma Skuba on asutatud 1974 aastal, Skuba Eesti Tallinna esindus alustas oma tegevust 2000. aastal. Skuba Eesti peamiseks tegevusalaks on olnud Eestis enim levinud raskeveokite varuosade- Volvo, Scania, MAN, Iveco, MB, jae- ja hulgimüük.
Esindame Renault raskeveokite müüki; teostame raskevekite remonti ja garantiihooldust.

Müüdavate varuosade nimistus on rohkem kui 100 000 eri nimetust detaile rohkem kui 60-lt tuntud Euroopa varuosade tootjatelt.

Vaata rohkem